قوانین و مقررات

قوانین و شرایط نیمداری

با تشکر از شما که سایت نیمداری را برای ثبت آگهی و یا خرید کالاها و خدمات خود انتخاب نموده اید ضروری است نکات ذیل را که جهت صحت و سلامت مبادلات مابین فروشندگان و خریداران عزیز تنظیم گردیده و مورد ملاحظه و تایید قرار دهید.

۱- فروشنده یا خریدار کالا در این سایت شخصی است که به سن قانونی (۱۸ سال تمام ) رسیده و در کمال صحت و سلامت روحی و روانی به سرمیبرد.

۲- آگهی کالا و خدمات شما با قوانین کشور ایران هیچ گونه مغایرتی نداشته و مسئولیت انتشار آگهی ها  برعهده خود شخص آگهی دهنده می باشد.

۳- هرگونه توهین به شخصیت های کشوری و نظامی و ادیان و قومیت ها ممنوع می باشد.

۴- از تصاویری که حریم شخصی افراد و دیگران را نقض میکند خودداری کرده و قابل نمایش در سایت نیمداری نخواهد بود.

۵- همه عناوین و توضیحات در مورد آگهی ها باید واضح و بصورت زبان فارسی درج گردد. تنها در مورد پست الکترونیک و آدرس سایت بلامانع می باشد.

۶- همه کاربران باید از شماره موبایل و ایمیل شخصی خود برای ثبت و درج و انتشار آگهی های خود استفاده نمایند.

۷- اطلاعات شخصی افراد نزد سایت محفوظ و در دسترس هیچ کسی قرار نخواهد گرفت. تحویل اطلاعات فقط با ارائه مجوزهای مکتوب لازم از مراجع قضایی و کیفری امکان پذیر می باشد.

۸- تصاویر زنان و کودکان و افراد دیگر که جنبه ابزاری برای تبلیغات آگهی باشد قابل ثبت و انتشار نخواهد بود.

۹- آگهی های انتشار هرگونه نرم افزار گذر از تحریم و قند شکن و عبور از فیلترینگ سایتها ممنوع  می باشد.

۱۰- آگهی های مربوط به خدمات و لوازم نصب و راه اندازی سیستم های ماهواره ای تلویزیون و یا اینترنت ماهواره ای ممنوع می باشد.

۱۱- انتشار آگهی مرتبط با لوازم و  وسایل و خدماتی که موجب رواج خشونت و  آسیب های اجتماعی میگردد به طور کامل ممنوع می باشد.

۱۲- آگهی های مربوط به خرید و فروش انواع سلاح های سرد و گرم و انواع لوازم که جنبه خشونت فردی و اجتماعی داشته و انواع مواد مخدرو سیگارو مشروبات الکلی و مواد محترقه به طور ممنوع می باشد.

۱۳- ثبت  آگهی های مربوط به خرید و فروش انسان و اعضای بدن واهدائ عضو و خرید و فروش کودکان به طور کامل ممنوع بوده و موجب پیگرد قانونی خواهد گرفت.

۱۴- انتشار اطلاعات خود و دیگران از جمله اطلاعات شخصی و اطلاعات حساب بانکی  ممنوع می باشد.

۱۵- آگهی های مربوط به خرید و فروش دارو و انواع داروهای غیرمجازمانند  مکمل های ورزشی وافزایش و کاهش قد,چاقی و لاغری,قرص های جنسی,ترک اعتیاد,ضد بارداری ممنوع می باشد.

۱۶- ثبت  آگهی های مربوط به خرید و فروش تجهیزات نظامی و وسایل مربوطه کاملا ممنوع بوده و موجب پیگرد قانونی خواهد بود.

۱۷- ثبت آگهی های مربوط به وسایل و تجهیزات جاسوسی و شنود و مخابراتی غیر مجاز ممنوع می باشد.

۱۸- ثبت و درج آگهی های مربوط به فروش انواع فیلم  و نوار های ویدیویی مستهجن ممنوع می باشد.

۱۹- ثبت آگهی های مربوط به خرید و فروش کتابهای ممنوعه و غیرمجاز مانند فال گیری و رمالی ممنوع می باشد.

۲۰-  آگهی های با عنوان و توضیحات تکراری و مشابه تایید نمیگردد..

۲۱- تکرار یک آگهی در گروه های مشابه یا غیرمرتبط  موجب عدم تائید آگهی شما می گردد.

۲۲- کاربرانی که با ایجاد حساب های کاربری مختلف، قصد درج آگهی های تکراری در سایت را دارند؛ حساب کاربری اَنها غیرفعال خواهد شد.

۲۳- در این سایت فقط  آگهی کالاهای کارکرده و خدمات مرتبط ثبت و مورد تایید قرار می گیرد.

۲۴- معرفی سایت‌، کالا یا خدماتی که به هر شکلی قصد رقابت با “نیمداری” را دارند ممنوع می باشد.

۲۵- مشاهده و استفاده از این سایت به منزله قبول و پذیرفتن شرایط و قوانین سایت نیمداری میباشد.

۲۶- مسئولیت استفاده از آگهی های ثبت شده در این سایت بر عهده شماست و سایت نیمداری هیچ گونه تعهدی در قبال خسارات مستقیم و غیر مستقیم و زیانهای جانی و مالی و پیامدهای مختلف استفاده شما را نمی پذیرد.

۲۷- سایت نیمداری صحت و سقم آگهی های ثبت شده در سایت را تضمین نمی کند و هیچ گونه تعهد و یا مسئولیتی را در مورد آگهی های شما برعهده نمی گیرد.

۲۸- سایت نیمداری هیچ گونه تعهدی نسبت به ثبت تمام آگهی های شما ندارد و تنها آگهی هایی که مطابق با قوانین و مقررات باشد قابل انتشار خواهند بود.

۲۹- سایت نیمداری  هیچ گونه قرارداد و یا سند و تعهدنامه ای را با آگهی دهندگان حقیقی و حقوقی منعقد نمیکند.کلیه کاربران در هر لحظه از شبانه روز قادر به ثبت و ویرایش آگهی های خود هستند. بنابراین سایت نیمداری  هیچ گونه مسئولیتی را در مقابل آگهی های درج شده در سایت نمی پذیرد و تنها مطالب و توضیحات ثبت شده توسط کاربران و آگهی دهندگان را نمایش میدهد.

۳۰- مسئولیت استفاده از هر گونه عکس و متن و اطلاعات شخصی و موارد مشابه که در سایت انتشار می یابد بر عهده فرستنده اطلاعات و آگهی دهنده می باشد.

۳۱- هنگام خرید و فروش و معامله  و قرار در بیرون از سایت تمام موارد امنیتی را رعایت نموده و با دقت کافی و در حضور چند نفر خرید و فروش خود را انجام دهید.لازم به ذکر می باشد که سایت نیمداری هیچ گونه منفعت و سودی در معامله های شما ندارد و  ضرر و زیان ناشی از معامله ها به عهده شخص می باشد.

۳۲-  تماس تلفنی از طرف سایت نیمداری  و یا ایمیل و یا راههای ارتیاطی دیگر در مورد معامله ها و خرید و فروش به طور کامل تکذیب میگردد و از طرف سایت نیمداری نمی باشد.

۳۳- راه های ارتباطی سایت تنها از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت  نیمداری و از طریق ایمیل و شبکه های پیام رسان معرفی شده در سایت می باشد و به روش های ارتیاطی دیگر و مشکوک با  نام سایت نیمداری  اعتماد نداشته باشید.

۳۴-  هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و سایت “نیمداری” در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

توصیه های ضروری به کاربران:

۱- سایت نیمداری هیچ گونه دخالتی در خرید و فروش و معاملات شما ندارد و تنها آگهی های کاربران را در سایت  به نمایش میگذارد.

۲ – معاملات خود را بصورت حضوری و پس از کسب اطلاعات کامل و بررسی های لازم در مورد آگهی ها انجام دهید.

۳- هرگز پیش از  دریافت کالا و اطمینان خاطر هیچ گونه هزینه و مبلغی را به کسی نقدا و یا بصورت چک و یا شماره حساب و یا اینترنتی پرداخت ننمایید.

۴- در هنگام  معامله ترجیحا از فروشنده رسید کتبی و  فاکتور فروش معتبر دریافت نمایید.

۵- اطلاعات شخصی خود و هم چنین حساب بانکی خود و رمز دوم کارت بانکی را در اختیار هیچ کسی قرار ندهید.

۶ -در خریدهای خود فریب قیمت های بسیار پایین ارائه شده توسط افراد را نخورید.

۷- معاملات خود را  به تنهایی انجام ندهید و حتی الامکان در مکانهای عمومی و محل های امن  نظیر پایگاه های پلیس صورت دهید.

۸- در مورد معاملات نقدی که بصورت پول و یا چک انجام می گیرد از اصل و قلابی بودن وجوه دریافتی اطمینان حاصل کنید.

 

ممکن است در هر زمانی، این توافق نامه تغییر کند یا اصلاح شود که موارد اصلاح شده در سایت و درهمین صفحه اعلام خواهد شد.